2023 Pirelli Takvimi'nin kamera arkası görüntüleri

2023 Pirelli Takvimi'nin kamera arkası görüntüleri

Aralarında Cara Delevingne, Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Karlie Kloss, Ashley Graham gibi ünlülerin bulunduğu ünlü modeller “İlham Perisine Aşk Mektupları” başlıklı 2023 Pirelli Takvimi için poz verdi. İşte 2023 Pirelli Takvimi çekimlerinden kamera arkası görüntüleri...

M0H3BcJNgkmHlr6KgPVpsw.jpg

“İlham Perisine Aşk Mektupları” (Love Letters to the Muse) başlıklı 2023 Pirelli Takvimi, fotoğrafçı Emma Summerton tarafından New York ve Londra’da dünyanın en tanınmış modellerinden bazılarıyla çekildi.
bxe37egY9UC5iADODCmdzg.jpg

2023 Pirelli Takvimi'nin konsepti, fotoğrafçıya hayatı boyunca esin kaynağı olan hayali ve gerçek İlham Perilerine odaklanıyor. Summerton, Takvim ile annesinden şarkıcılara, oyunculardan sanatçılara, yazarlardan aktivistlere, ressamlardan daha birçoklarına kadar kendisine ilham veren tüm Kadınlara bir saygı duruşunda bulunuyor. Fikirlerinin çoğunu hem gerçek hem hayali bu kadınlardan alıyor.
xHNKBdNNGUOSe8HcrUhMcA.jpg

“Fotoğrafçılık yolculuğumun başından itibaren daima fotoğrafımdaki Kadının kim olduğunu sorguladım. Nereden geliyor? Nereye gitmek istiyor? Kimi seviyor? Nasıl seviyor? Neler ona güç veriyor? Kendini dünyada nasıl hayal ediyor? Nasıl hayal ettiği o kişi haline geliyor? Bu soruları önce kendime soruyorum, sonra onları anlatmaya çalıştığım hikayeye ya da uyandırmak istediğim duyguya yansıtıyorum. Amacım, daha açık fikirli olması ve benimle birlikte hayal kurması için izleyene ilham vermek” diyen Avustralyalı fotoğrafçı 49. The Cal için haziran ayında üç gün New York’ta ve temmuz ayında bir gün Londra’da çok yoğun çekimler yaptı.
ehkee04CRk22iV9DjZMDew.jpg

Pirelli Başkan Yardımcısı ve CEO’su Marco Tronchetti Provera şu açıklamada bulundu: “Emma Summerton’ın çalışmaları dikkatimi çekti çünkü fotoğrafları renk ve hayal gücü açısından çok zengin, düşsel ve sihirli bir dünyayı temsil ediyor. ‘Gerçek’ ile ‘gerçek olmayanın’ her zamankinden daha iç içe geçtiği bir dönemde yaşadığımız için bu anı yorumlayacak ve Pirelli takviminin mirasına büyük katkı sağlayacak mükemmel bir sanatçı bulduk.”
xSUbfoW7fkqTtRB9OHhB0A.jpg

Modellerin canlandırdığı ilham perileri: Adwoa Aboah – Kraliçe Adut Akech – Düş Kapanı He Cong – Bilge Cara Delevingne – Performans Sanatçısı Ashley Graham – Aktivist Bella Hadid – Peri Karlie Kloss – Teknoloji Uzmanı Precious Lee – Masal Anlatıcı Lila Moss – Kahin Sasha Pivovarova – Ressam Emily Ratajkowski – Yazar Guinevere van Seenus – Fotoğrafçı Lauren Wasser – Atlet Kaya Wilkins – Müzisyen
BHdO1P1s_kyo6oewzAZoBA.jpg

Pirelli Takvimi'nin “İlham Perisine Aşk Mektupları” başlıklı 49. edisyonu kasım ayında sunulacak.
BL1zfx6PvkGn37-HZjarPQ.jpg

KF4_9XZGV0aTMnRX9KFKjA.jpg

axZNOlAww0mLQunKey-0Uw.jpg

Idv5yHzizkWVsGrAWR1SBw.jpg

hvf_xxRC4Ee8-QDtzqoBJQ.jpg

9i_diIGoJEyF0lcroOfcRw.jpg

uBQFfWu1l0-iSeV6pl7rEA.jpg

MYjh72Wc2EGBi2nBf74O4w.jpg

TmjaOtRz-kmwXgG-XDjybg.jpg

4HoAUX-090qCxe7DOWepCQ.jpg

-_d4pLvOOUOG8penvSzfkQ.jpg

87MZLj4ULkaMObrDMCIekg.jpg

vjhSYzrwakqxrbwO8kzynQ.jpg

6KhGagdzskGbRmPF21T6yQ.jpg

fN45EHhhQEysl2wQfa-aLA.jpg

O41QCpaF1UmmAOpu9nIHmw.jpg

83habNAUfESESgpdFMU8RA.jpg

H-Cpoc-JTk69A6GmZTq2iA.jpg

3DjFFuKh_kSu0_LGJVlmcw.jpg

ksVVFDD8WEauWZ2tGWOOFw.jpg

rsinOocGPUq5GAfiRKtsAA.jpg

LMXrtbTM506FTjgUuGYUdA.jpg

BFzQHRxHbEC5PQFofuUlrA.jpg

wCrJm4HIMEOhX4oIk1Ttug.jpg

bZ9RWQafokSiNxFALrwtpA.jpg

zaRAFc-r3EKlwnGv-9YuYQ.jpg
 
Üst Alt