Garanti BBVA Emeklilik’ten Sağlıklı Yaşa programı

63349a7386b244508c0728fd.jpg

Sağlıklı Yaşa’da “iyi yaşam” için gerekli olan her şey var. Yogadan fitness’a, kişisel gelişimden sağlıklı beslenmeye kadar birçok kategoride birbirinden değerli uzmanların canlı yayınlanan etkinlikleri Garanti BBVA Emeklilik müşterileri ile buluşuyor. Avrupa’nın ilk canlı iyi yaşam platformu Studio Canlı işbirliği ile hayata geçen Sağlıklı Yaşa programından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri özel avantajlarla faydalanıyor. Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, şu bilgileri verdi:

“Bildiğiniz üzere uzun yıllardır katılımcılarımızın birikimlerine değer katıyoruz. Şimdi artık sağlık sigortası ile müşterilerimizin sağlıklarını da güvence altına alıyoruz. Ancak asıl amacımız onların her zaman sağlıklı ve zinde kalmalarını sağlamak. Yani katılımcılarımız sağlık harcamalarını güvence altına alırken aynı zamanda bugünden kendilerine iyi bakarak bu ürünü kullanmaya hiç gerek duymasınlar istiyoruz. Bu imkânı da Sağlıklı Yaşa programımız sayesinde müşterilerimize sunuyoruz. Program içerisinde müşterilerimiz wellbeing alanında canlı ve interaktif gerçekleştirilen pek çok etkinlik ve eğitime katılarak iyi yaşam dünyasını keşfediyorlar.

Online dersler

Geçtiğimiz son 2 yılda özellikle fiziksel ve mental sağlığının her şeyden önce geldiğini hepimiz fazlasıyla hissettik. Evlere kapandığımız süreçte en çok ihtiyacımız olan şey psikolojimizi ve vücudumuzu sağlıklı, dinç tutabilmekti. Bunu yapabilmek için fiziki olarak yan yana olmamızın şart olmadığını dijital ortamdan da etkinlik, eğitim veya spor yapabildiğimizi gördük, hatta bu birçoğumuz için alışkanlığa dönüştü. İşte Sağlıklı Yaşa programı da online dersleriyle müşterilerimize psikolojiden aile ve çocuk sağlığına, fitness’tan sağlıklı beslenmeye kadar birçok alanda hayatlarına dokunmamıza olanak tanıyor. Bu etkinlikler katılımcılarımız için çok önemli bir fırsat.”

18 yaş altı çocuklar

Ali Göçer, müşterilerinin program içerisinde “iyi yaşam ve farkındalık” etkinliklerinden, tüm grup derslerine sınırsız katılım avantajı ile faydalanabildiğini söyledi. Her ay farklı içeriklerde hazırlanan bilgilendirici bültenler, blog yazıları, webinar’ın bulunduğunu belirten Göçer, “18 yaşaltı çocuklarımızı da unutmadık. Onların da bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayacak, müzikten, dansa, resimden çocuk yogasına kadar birçok etkinlik programımızda çocuklarımızı bekliyor. Garanti BBVA Emeklilik olarak, müşterilerimizin kendilerine, ailelerine ve sevdiklerine her daim iyi bakabilecekleri çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
Üst Alt