Komedi filmi 'Müjdemi İsterim' 18 Kasım'da vizyona giriyor

Komedi filmi 'Müjdemi İsterim' 18 Kasım'da vizyona giriyor

Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür ve İlker Aksum'un başrolleri paylaştığı komedi filmi ‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım'da sinemalarda olacak. Filmin afişi yayınlandı.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği; sezonun merak uyandıran yerli komedisi ‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım’da sinema salonlarında seyirciyle buluşacak. Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in seslendirdiği ‘Sigarası Yaldızlı’ şarkısı ve klibi ile şimdiden büyük ilgi uyandıran ‘Müjdemi İsterim’in afişi de yayınlandı. Filmin eğlenceli hikayesine gönderme yapan afişte başrol oyuncuları Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür ve İlker Aksum yer aldı. Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, senaryosunu Olcay Onur Kaya’nın kaleme aldığı neşe dolu komedi filmi ‘Müjdemi İsterim’, gelecek sinema sezonunun iddialı yerli yapımlarından biri.
TdxubZLZ1Uq57_DNCchXXA.jpg
‘Müjdemi İsterim’, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatacak.
 
Üst Alt