Yeni kraliyet portresi yazılı olmayan kuralı yıktı

Yeni kraliyet portresi yazılı olmayan kuralı yıktı

Kral Charles ve Konsort Kraliçe Camilla ile Prens William ve Prenses Kate Middleton'ın yayımlanan yeni portresi, kraliyet mensuplarının toplum önünde bir miktar mesafeyi korumaları gerektiğine dair yazılı olmayan kuralı yıktıkları şeklinde yorumlandı.

ThUlcKOZdUSKCVIxA1b4KA.jpg

Kraliyet ailesinin yeni portresi bu hafta yayımlandı. Kral Charles ve eşi Konsort Kraliçe Camilla ile Prens William ve eşi Prenses Kate’in yer aldığı portrede bir ayrıntı dikkat çekti. 18 Eylül’de Buckingham Sarayı’nda, Kraliçe Elizabeth’in cenaze töreninden bir gün önce gerçekleşen Devlet Başkanları ve Resmi Denizaşırı Konuklar resepsiyonu öncesinde çekildiği öğrenilen fotoğrafta kraliyetin bir kuralının yıkıldığı görüldü.
I3NtLAQxfUaVMYw9v1z9_g.jpg

Fotoğraf, kraliyet üyelerinin toplum önünde yakınlık içeren görüntüsü nedeniyle dikkat çekti. Her iki çiftin de eşlerine küçük sevgi gösterisinde bulunduğu görülüyor. Kraliyet mensuplarının toplum önünde birbirlerine yakınlık göstermeleri yasaklanmasa da, resmi görevlerini yerine getirirken bir miktar mesafeyi korumaları gerektiğine dair yazılı olmayan bir kural var. Charles ile Camilla’nın birbirlerinin bellerine sarılması, Kate Middleton’ın da eşi William’ın beline dokunması, yazılı olmayan kuralın yıkılması olarak görüldü.
_jLFyGJls0SnbKtG7goGSQ.jpg

İngiliz kraliyetinde özel günlerde aile fotoğrafının paylaşılması, bir gelenek. Örneğin, Kate Middleton ile Prens Willam'ın ilk çocukları Prens George doğduğunda vaftiz günü, Middleton ailesi ile birlikte bu görüntü verilmişti.
Co23D-AtCUCN9fI8BI0vpA.jpg

Meghan Markle'ın aileye girmesiyle yeni bir aile portresi ortaya çıkmıştı. Meghan Markle ile Prens Harry, kraliyet görevlerini bırakıp ABD'ye taşınmadan önce, diğer kraliyet üyelerinin aksine toplum önünde birbirlerine yakınlık göstermekten hiç kaçınmadı.
f84EMHBfRUCzp8qN1LBDWw.jpg

Tüm kraliyet etkinliklerinde çiftin birbirlerine sarılmaları, el ele tutuşmaları ön planda oldu.
eVU5asIR3kWDj1bhvl354Q.jpg

İşte diğer kraliyet portrelerinden bazıları...
kVLwqvjIIEeSRXPPXZjn7Q.jpg

PtzM2pTuskq9SZIAKeE49Q.jpg
 
Üst Alt